fbpx

Vi på Professionell Säkerhet.

Här hittar ni hela teamet från Professionell Säkerhet.
Tveka inte att ta kontakt med oss, välkommen!

Chris Andersson

Chris Andersson

CAD-ritare

010-55 00 100
chris@prosak.se

Yermey Rodriguez Brown

Yermey Rodriguez Brown

Tekniker

010-55 00 132
yermey@prosak.se

Magnus Ekström

Magnus Ekström

Tekniker

010-55 00 127
magnus@prosak.se

Stefan Herszmann

Stefan Herszmann

Verksamhetschef

010-55 00 111
stefan@prosak.se

Albin Eriksson

Albin Eriksson

Tekniker

010-55 00 131
albin@prosak.se

Simon Olofsson

Simon Olofsson

Tekniker

010-55 00 144
simon@prosak.se

Leif Kocian

Leif Kocian

Tekniker

010-55 00 121
leif.k@prosak.se

Stig Lundkvist

Stig Lundkvist

Tekniker

010-55 00 122
stig@prosak.se

Lena Carlsson

Lena Carlsson

Ekonomichef

010-55 00 106
lena@prosak.se

Henrik Karlsson

Henrik Karlsson

VD

010-55 00 110
henrik@prosak.se

Linus Klevenborn

Linus Klevenborn

Tekniker

010-55 00 145
linus@prosak.se

Jenny Selmqvist

Jenny Selmqvist

Administratör

010-55 00 105
jenny@prosak.se

Robert Stråhle

Robert Stråhle

Kvalitetschef

010-55 00 120
robert@prosak.se

Leif Magnusson

Leif Magnusson

Installationschef

010-55 00 124
leif.m@prosak.se

Kari Varvikko

Kari Varvikko

Tekniker

010-55 00 126
kari@prosak.se

Christer Andersson

Christer Andersson

Servicechef

010-55 00 125
christer@prosak.se

Gunilla Ingeström

Gunilla Ingeström

Administratör

010-55 00 107
gunilla@prosak.se

Mats Jönsson

Mats Jönsson

Tekniker

010-55 00 129
mats@prosak.se

Jonathan Jönsson

Jonathan Jönsson

Projektledare

010-55 00 135
jonathan@prosak.se

 

Patrik Ek

Patrik Ek

Tekniker

010-55 00 137
patrik@prosak.se

 

Paul Johnsson

Paul Johnsson

Sälj

010-55 00 140
paul@prosak.se

 

Timmy Pettersson

Timmy Pettersson

Låstekniker

010-55 00 147
timmy@prosak.se

Tobias Lettby

Tobias Lettby

Tekniker

010-55 00 133
tobias@prosak.se

 

Viktoria Pihl

Viktoria Pihl

Sälj

010-55 00 146
viktoria@prosak.se

Emil Wärn

Emil Wärn

Sälj

010-55 00 141
emil@prosak.se

 

Denis Pokecz

Denis Pokecz

Tekniker

010-55 00 123
denis@prosak.se

Michael Marklund

Michael Marklund

Låsmästare

010-55 00 136
michael@prosak

Värdegrunder.

Vi har alla relevanta behörigheter, certifieringar och inte minst kompetens för att kunna utföra högkvalitativt säkerhetsarbete. Vi tror även på att ge tillbaka, och stödjer därför välgörenhetsorganisationen Barncancerfonden Södra i deras otroligt fina arbete..

Personal

Vår personal är vår viktigaste resurs. Vi respekterar varandra. Alla hjälps åt och vi har kul på jobbet.

Utveckling

Utveckling föder framgång. Vi strävar efter att ligga i framkant i vår bransch.

Kvalitet

Vi arbetar efter eget ansvar och ser även till att hjälpa varandra. När vi gör misstag, hjälps vi åt att lösa dem och ta lärdom för framtiden. Vi är ärliga och håller vad vi lovar.